ZDRAVÝ VÝCHOD – PARTNER NUTRIADAPT

 • COLAGEL

  42,00 
  Komplexná výživa pohybového aparátu, nechtov, vlasov a pokožky, proti osteoporóze.
 • Enzýmy pod kontrolou Enzymix je vynikajúci doplnok stravy, ktorý obsahuje unikátnu zmes tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú zlepšiť trávenie a vstrebávanie živín z potravy. Tento produkt obsahuje enzýmy, ktoré pomáhajú rozložiť bielkoviny, sacharidy a tuky v potrave, čo zlepšuje trávenie a podporuje optimálne vstrebávanie živín. Enzymix je ideálny pre ľudí, ktorí majú problémy s trávením, nezdravý životný štýl alebo chcú zlepšiť svoje celkové tráviace zdravie. Tento produkt neobsahuje žiadne umelé farbivá, prídavné látky ani konzervanty a je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Objednajte si Enzymix ešte dnes a zažite jeho pozitívny vplyv na vaše trávenie a celkové zdravie.
 • Pre podporu ženskej hormonálnej rovnováhy Produkt nabitý bylinami pre harmonizáciu ženského organizmu. Je vhodný pre ženy trpiace predmenštruačným syndrómom či akýmikoľvek prejavmi spojenými s menopauzou. Obsahuje veľmi dôležitý zinok a vitamín D, ktoré sa podieľajú na normálnom stave kostí.
 • Unikátna kombinácia štyroch látok - protizápalových omega-3 mastných kyselín, koenzýmu Q10, vitamínu D3 a astaxantínu (najsilnejšieho antioxidantu na svete). Výživový doplnok pre správnu funkciu imunitného systému, srdca, ciev, mozgu a zraku.
 • PREBIO BETA GLUKAN je prebiotická vláknina s fruktooligosacharidmi. Tento typ vlákniny slúži ako potrava pre prospešné črevné baktérie. Užívanie prebiotickej vlákniny spolu s probiotikami výrazne zvyšuje ich účinok. Táto kombinácia je vhodná pre lepšie trávenie a obnovenie rovnováhy črevného mikrobiómu.
 • Jedinečné probiotiká kombinujúce až 20,5 mld baktérií v jednej dennej dávke, 12 probiotických kmeňov a 2 typy ochrany životaschopnosti baktérií pred pôsobením žalúdočných štiav.
 • Synergická kombinácia protizápalových bylín a prírodných imunostimulačných látok, ktoré pomôžu dostať pod kontrolu infekčné respiračné ochorenia aj neinfekčné zápaly.
 • Starostlivosť o kardiovaskulárny systém Inovovaná receptúra najpredávanejšieho doplnku stravy Sunkins pre starostlivosť o kardiovaskulárny systém. TRICARDIO je inovovaný produkt najnovšej generácie pre udržanie normálnej funkcie kardiovaskulárneho systému. Produkt obsahuje unikátnu kombináciu bylín, vitamínov B2, B6, B12, kyseliny listovej, horčíka, draslíka, resveratrolu a gypenozidov. Predstavuje jedinečnú formulu mikronutrientov a bylín na podporu správnej činnosti srdca a cievneho systému. Obsah balenia30,6 g/30 tabliet
 • WAKE ME UP

  29,00 
  Životabudič pre lepšiu vitalitu a zníženie únavy. Kombinácia silných antioxidantov spomaľuje proces starnutia a preventívne pôsobí proti najrôznejším civilizačným ochoreniam a podporuje imunitu. Acerola, maqui berry, camu camu pôsobia ako antioxidant. Vitamíny skupiny B prispievajú k normálnej nervovej činnosti a znižujú mieru vyčerpania, vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Obsiahnuté minerálne látky – selén, mangán a meď prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Title

Go to Top