Často sa nás pýtate

Ako to vlastne funguje

Nutriadapt systém je unikátna diagnostická metóda. Vďaka detailnej analýze fungovania Vášho metabolizmu, zistíme čo Vášmu telu prospieva a naopak škodí a bráni v redukcii. Nutriadapt systém dokáže zistiť, ktorý výživový smer je pre Vás najvhodnejší, po ktorých potravinách budete chudnúť a cítiť energiu a naopak, ktoré potraviny u Vás blokujú chudnutie a zaťažujú Váš organizmus. Každému klientovi teda špecialisti zostavujú skutočne cielený, individuálny výživový plán na mieru.

Nie je to podmienkou. Naši klienti chudnú i bez doplnkov stravy. Na druhej strane dobre vybrané, cielené doplnky Vám pomôžu dosiahnuť výsledky rýchlejšie a s menšou námahou. Rozhodnutie je na vás.
Vstupná konzultácia vrátane úvodnej diagnostiky stojí teraz len 9,90 EUR. Cena programov sa pohybuje od 29 EUR za mesiac. Cena je odvodená od dĺžky programu (3, 6, 12 , …mesiacov) a potrieb klienta. Ten sa môže so svojím špecialistom dohodnúť na najvhodnejšom režime, aj na tom, koľko kilogramov bude chcieť schudnúť, či a aké prírodné doplnky zvolí, prípadne zvoliť ďalšie služby.
Domnievame sa, že dobré veci nemôžu byť zadarmo. Cena, ktorú platíte, je z veľkej časti odmenou za prácu výživového špecialistu, ktorý Vám venuje svoj čas, odovzdáva Vám svoje znalosti a jedinečné know-how našej firmy dlhodobo vyvíjané poprednými odborníkmi z oblasti výživy.
Na každej pobočke pôsobí akreditovaný výživový poradca. Naši výživoví špecialisti majú vysokoškolské vzdelanie v odbore (výživa, zdravie, medicína, chémia, biológia…). Celý personál úspešne absolvoval kurz Komplexnej nutričnej ​​typológie a prechádza pravidelnými vzdelávacími seminármi s poprednými lekármi a odborníkmi. Akadémia Sveta zdravia je vnímaná odborníkmi ako prestížna vzdelávacia inštitúcia.

Absolvujete diagnostiku na lekársky certifikovanom prístroji TANITA a následne prebehne konzultácia s naším špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší program podľa Vášho cieľa a potrieb. V ďalšom kroku absolvujete Komplexnú nutričnú ​​typológiu, na základe ktorej Vám špecialista zostaví individuálny výživový plán. Odovzdanie Vášho jedálnička prebehne najneskôr do 14 dní od určenia Vašej typológie. Nasledujú pravidelné konzultácie, kontroly, tak aby ste dosiahli stabilnú váhy bez jo-jo efektu a zvýšenie kondície.

Rezervujte si konzultáciu

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.