Ako to celé začalo…

Sme Mirka a Roman – manželský pár, ktorý nikdy neinklinoval k zdravému životnému štýlu. Úprimne, spočiatku sme len hľadali prácu, ktorá by nás zabezpečila a preto sme využili manželove bohaté skúsenosti s budovaním maloobchodnej siete. Rýchlo sme zistili, že dopyt po kvalitnom výživovom poradenstve tu je a preto sme sa rozhodli priniesť ho na východné Slovensko. Začiatky boli veľmi ťažké. Prvú pobočku sme otvorili v Liptovskom Mikuláši. Popri ďalšom zamestnaní som tu robila asistentku a pozorovala som prácu našich špecialistiek, avšak po odbornej stránke som im nevedela pomôcť. Postupom času, keď som mala dennodenne možnosť vidieť radosť našich klientov vďaka ubúdajúcim kilám a výrazne lepšiemu zdravotnému stavu, začala som sa venovať už iba tomuto projektu. Čo je však najdôležitejšie, postupne sme tento projekt prestali brať iba ako prácu.

Nadšenie a úsmev na tvárach klientov ma inšpiroval k tomu, aby som aj v našej rodine zmenila stravovanie, aj keď stále robíme malé chybičky :). Najväčší zlom v našom živote nastal v roku 2016, kedy som utrpela popáleniny 2. a 3. stupňa na 26% tela. Až vtedy som si plne uvedomila krehkosť ľudského života a dôležitosť zdravia. Všetci chceme byť v živote šťastní, ale málokto si uvedomuje, že bez zdravia sa to nedá. O to viac si vážime prácu, ktorú robíme. Tešíme sa spolu s každým klientom, ktorému máme možnosť zlepšiť zdravotný stav a tak mu dopriať viac času s tými najdôležitejšími – so svojou rodinou.

Dnes naša sieť pozostáva z pobočiek na strednom a východnom Slovensku – od Liptovského Mikuláša cez Poprad, Prešov až po Košice. Už teraz sa tešíme na každého nového klienta, ktorému pomôžeme zmeniť život k lepšiemu.

Ďakujeme za dôveru a priazeň, ktorou nás každý deň zahŕňate.

Starajú sa o Vás

Poradňa LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Mgr. Eva Macková PhD.
Manažérka – Špecialistka

Mgr. Barbora Žiaková
Špecialistka

Starajú sa o Vás

Poradňa POPRAD

Mgr. Eva Macková PhD.
Manažérka – Špecialistka

Bc. Janka Látková
Špecialistka

Ing. Veronika Ľudvíková
Špecialistka

Starajú sa o Vás

Poradňa PREŠOV

Mgr. Eva Macková PhD.
Manažérka – Špecialistka

Msc. Radka Hrabčáková
Špecialistka

Bc. Marek Vaco
Špecialista

Anna Škopová
Asistentka

Starajú sa o Vás

Poradňa KOŠICE

Mgr. Eva Macková PhD.
Manažérka – Špecialistka

Ing. Adela Zdechovanová
Špecialistka

Enrico Zenovitz
Špecialista

Ing. Katarína Ivanovová
Asistentka

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.

Často sa nás pýtate