Nástupom na dôchodok Váš život nekončí

Kým som pracovala, mala som viacej pohybu. Odkedy som na dôchodku, môj spôsob života sa zmenil. Začala som priberať a pridružili sa aj zdravotné problémy – bolesť kĺbov, zvýšený cholesterol. Skúšala som rôzne diéty, pri ktorých som schudla, ale keď som sa vrátila k pôvodnému stravovaniu, váha opäť stúpala. Po týchto skúsenostiach som zistila, že to sama nezvládnem a vyhľadala som  odbornú pomoc. Moja váha bola 84 kg a mojim cieľom bolo schudnúť aspoň 10 kg. Počas polročnej starostlivosti, odborných rád, usmerňovaní, pravidelnej kontrole a cvičeniu sa mi podarilo znížiť váhu o neuveriteľných 17 kg. Nehladovala som, len som zmenila spôsob stravovania. Stravovacie návyky som preniesla aj do svojej rodiny. Nové potraviny chutia mne aj môjmu manželovi, preto nebude problém pokračovať v tomto stravovaní aj naďalej. Ak máte pocit, že čítate o sebe a bojujete s kilami navyše, váha Vám stále kolíše, pribúdajú zdravotné problémy a neviete čo s tým, kontaktujte Nutriadapt v Prešove. Kolektívu tejto pobočky patrí moje ďakujem.

P.S. Fotku pred nemám, pretože som sa za svoju postavu hanbila a pri fotení som sa schovávala za ostatných.

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.