Keď si myslíte, že môžete, ale aj keď si myslíte, že nemôžete, v oboch prípadoch máte pravdu. Všetko je len vo vašej hlave.

Prečo som sa rozhodol ísť do programu na úpravu stravy s Nutriadaptom? Odpoveď je jednoduchá. Ak chcete zmeniť niečo vo svojom živote, tak to treba urobiť. Ja som už dlhšie chcel schudnúť hlavne na bruchu a bokoch. Na instragrame a rôznych stránkach na internete sa stále spomína zmena stravy a počítanie si kalórií a výživových hodnôt. Lenže to by bolo treba študovať alebo si zaplatiť fitnes trénera. Potom som však našiel reklamu na Nutriadapt, kde písali, že majú inovatívnu metódu na zistenie telesných údajov. Samozrejme ma prilákala aj cena za prvú konzultáciu. Tak som si povedal, že za 10 € aspoň zistím ako na tom som. Výsledky ma zarazili, keď mi vyšlo, že môj metabolický vek je 51 rokov. Výživová špecialistka mi vysvetlila, že ak nezmením svoje doterajšie stravovanie, hrozí mi minimálne osteoporóza a moje orgány budú oslabené viscerálnym tukom a keďže som zdravý, dokážem zmenou stravy už za 3 mesiace zmeniť tento stav a vývoj hmotnosti. Dal som sa na túto zmenu, obmedzil som sladké nápoje, nesladím si čaj a naučil som sa jesť viacej zeleniny, čo je pre mňa vhodné a čo by som nemal. A funguje to. Za 3 mesiace som schudol 9 kg bez cvičenia. Cítim sa lepšie, vyzerám lepšie a som spokojný. Teraz už chcem začať aj cvičiť, aby som nabral viacej svalov a ešte viac znížil množstvo tuku. Takže, každému vrelo odporúčam Nutriadapt v Prešove. Sú to fakt odborníci, ktorí vám pripravia výživový plán presne pre vás. Ako povedal Henry Ford: Keď si myslíte, že môžete, ale aj keď si myslíte, že nemôžete, v oboch prípadoch máte pravdu. Všetko je len vo vašej hlave.

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.