Raz mi moja známa povedala, že k 50tke si dala darček, schudla a veľmi výrazne.

Stala sa z nej iná žena a aj zdravotné problémy sa stratili.Ja som rok, čo rok nebola len staršou, ale aj o kilo ťažšou, aj keď som celý život športovala a myslela si, že mňa sa to ešte netýka a mám to pod kontrolou. S prichádzajúcou menopauzou pribudli pre mňa neznáme pocity, ale aj následky na hmotnosti.Švagriná navštevovala pobočku Nutriadapt Prešov, kde sa postupne učila meniť svoj životný štýl. Pomaly sa nám menila pred očami a začala vyzerať úžasne. O svojich nových návykoch nám rozprávala tak zanietene, že ma motivovala, aby som začala niečo so sebou robiť.Kým som rozmýšľala, ako začať, tak presne na 50tku mi operovali koleno. Na PN po operácii som nepribrala, ale pár kíl som schudla. A to ma naštartovalo a začalo viacej motivovať, aby som sa zverila do rúk odborníkovi.Po prvých meraniach a výsledkoch som si nevedela predstaviť, že ako to zvládnem. Viem, že som dostala paniku a stres z toho, že ako si mám pamätať a zosúladiť všetky tie pokyny a najmä ich dodržiavať, čo a kedy nakúpiť, čo s čím v jedálničku kombinovať, ako si zorganizovať celý čas. Bolo veľa otáznikov. No vďaka mojej poradkyni Zuzane Bakaľarovej, som to zvládla. Vždy mi ochotne poradila, usmernila, vysvetlila všetko, na čo som sa pýtala a povzbudzovala ma.

pred

po

Ak si nájdete systém a najmä ak prijmete a pochopíte všetky dobre mienené rady, tak to ide.

Kilá sa postupne strácali a výzvy v podobe nových jedál sa stali súčasťou môjho života. Po každom meraní som sa odvďačila kúpou hoci nejakej maličkosti na seba lebo šatník som musela postupne začať meniť a to každú ženu poteší.

Čo je veľmi dôležité na tejto ceste, aby Vás rodina a najbližší podporovali a zdieľali s Vami Vaše malé-veľké pokroky a rešpektovali zmeny, ktoré súvisia najmä s Vašimi inými stravovacími návykmi.

Ďakujem všetkým, že ste tu boli pri mňa a so mnou na tejto ceste premeny. Ukončením programu, všetko ešte len začína.

Výsledok: -11,3 kg

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.