Môj zdravotný stav sa mi výrazne zlepšil

Veľké poďakovanie patrí mojej výživovej poradkyňi p. Spišiakovej a asistentke p. Kosecovej za pozitívnu podporu a ochotu pomôcť, ktoré ma sprevádzali počas mojej premeny. Vďaka ním sa mi podarilo schudnúť 15kg.

Môj zdravotný stav sa mi výrazne zlepšil za čo im patrí veľké ďakujem. Prvé dni boli veľmi náročné a ťažké pretože zmeny pozostávali v jedálničku a v zdravom stravovaní. Zo začiatku sa mi to zdalo nedokázatelne, ale keď sa spätne vrátim k tomu, príde mi to jednoduché. Cítim sa oveľa lepšie. Odporúčam každému, kto chce zmeniť svoj životný štýl a zhodiť nadbytočné kilogramy, pretože Váš cieľ je súčasťou zaručeného úspechu.

Výsledok: -15 kg

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.