„Na Vianoce si budete môcť dať kapustnicu aj rezne…“, táto veta ma uistila, že sa zmeny nemusím báť

O NUTRIADAPTE som sa dozvedel z reklamy na Instagrame. Vždy som bol ako sa hovorí silnejší a tak som sa rozhodol zaregistrovať a dohodnúť si stretnutie. „Na Vianoce si budete môcť dať kapustnicu aj rezne“, to boli slová, ktoré ma na prvom stretnutí zaujali a začal som počúvať. Som všežravec, ale prevažne  mäsožravec ako každý chlap J.

Jedálniček mi bol nastavený tak,  aby čo najviac zohľadňoval moje chuťové preferencie, aj časové možnosti. Musel som sa naučiť jesť viac zeleniny, ktorú som jedol aj predtým, ale nie až v takom množstve J. Pohyb som mal vždy popri práci alebo v rámci svojich voľnočasových aktivít. Nechodil som nikde do posilňovne, lebo viem, že by to nebolo pre mňa prirodzené.  Doprajem si všetko, len už nie v takej miere ako kedysi. Moje telo zareagovalo na zmenu jedálnička a uvedomil som si, že už nepotrebujem jesť v takom množstve a také potraviny ako predtým. Moje výsledky by mohli byť omnoho lepšie, ale už by ma to veľmi obmedzovalo a dlhodobo by som to neudržal. Bolo mi povedané, že nestačí len schudnúť, ale základom je udržať si hmotnosť.

Ak sa v tomto príbehu vidíte aj vy, odporúčam začať s NUTRIADAPTOM. Ja viem, každý si povie, že je to náročné, že na to nemám čas. Verte mi, okolie Vám nebude dávať podporu, ale nakoniec im vytriete zrak, ako ste sa zmenili. Potom sa Vás začnú vypytovať, ako sa vám to podarilo?

Jedno si treba uvedomiť: „Chlapi robíme to pre svoje zdravie to je jasné, ale treba myslieť aj na rodinu, blízkych a známych, že nemôžeme donekonečna v dnešnej uponáhľanej stresovej  dobe takto fungovať. Strach, pohodlnosť, ego hodiť za hlavu a začať iba správne jesť a piť.“ Práve tie naše chlapské jedlá a pivo, ktorých som sa nechcel vzdať, si občas dám, ale už zďaleka nie v takom množstve ako kedysi. Aj napriek tomu to ide dole.

vaha pred a po oleg guman

pred

fotka po chudnutí oleg guman

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.