Výsledkom bolo nielen schudnutie, ale aj úprava tlaku

Dobrý deň, volám sa Nadežda. Moja návšteva Nutriadaptu bola kvôli môjmu zhoršujúcemu sa zdravotnému stavu. Mala som problémy s vysokým krvným tlakom, samozrejme som v posledných rokoch dosť pribrala. Riešila som moju situáciu s dcérou, ktorá mi navrhla, aby som navštívila Nutriadapt a pokúsila sa niečo urobiť s mojou váhou aj kvôli zdraviu, aj aby som dobre vyzerala. Začala sa moja trojmesačná premena v spolupráci so špecialistom Mgr. Marekom Vacom. Postupne sme zostavili môj Stravovací režim s ohľadom na môj zdravotný stav. Výsledkom bolo nielen schudnutie 7 kg, ale aj úprava tlaku. Môžem povedať, že Stravovací režim sa stal aj mojím životným štýlom.
Veľmi pekne ďakujem celému tímu, hlavne môjmu špecialistovi Marekovi Vacovi.

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.