Schudol som viac ako 30 kg

Ahojte, volám sa Michal a mám 28 rokov. Tak ako každý kto chce schudnúť, tak aj ja som sa pokúšal schudnúť celý svoj život a konečne sa mi to podarilo. Stačilo len nájsť správnu motiváciu. Pre mňa to bola moja priateľka. Začal som chudnúť, lebo sa mi strašne páčila a vedel som, že so svojím vtedajším vzhľadom je veľmi malá šanca na to, aby som sa jej zapáčil. Obrátil som sa teda na Svet zdravia v Prešove a tam sme s mojou výživovou poradkyňou začali môj boj.

Všetko som mal nastavené na mieru a kilá išli pekne dolu. Už je to rok, čo chodím do Sveta zdravia a moja cesta tu končí. Schudol som vyše 30 kg a som spokojný.

-31,7 kg / 12 mesiacov

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.