Dobrý deň, dovoľte mi podeliť sa s Vami s mojím úspechom pri zmene môjho životného štýlu a stravovania sa.

Dlho som sa pokúšala o množstvo diét, ktorých výsledkom bol vzostup mojej váhy… až jednho dňa som sa od mojej známej dozvedela o špecialistoch, ktorí mi vedia pomôcť, pomôžu naštartovaťmoju správnu cestu, cestu správného stravovania.Vďaka tomuto všetkému a hlavne vďaka vzájomnej komunikácií s mojou poradkyňou p. Drabiščákovou som dokázala ponížiť moju váhu o 10kg menej.

Výsledok: -10 kg/6 mesiacov

pred

po

Cítim sa zdravšia, sebavedomejšia a hlavne spokojnejšia.

Pochopila som,že dá sa to,ale všetko je v „hlave“. Tam je to potrebné si to urovnať – čo chcem a čo som ochotná preto urobiť. Prajem všetkým, ktorý sa rozhodnú zmeniť svoje stravovacie návyky,aby začali najprv v sebe, pretože od Vás to začína.

Ďakujem Bc. Drabiščákovej, ktorá mi na teto mojej ceste pomohla a celý čas ma usmerňovala. Preto vyjadrujem veľké ĎAKUJEM.

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.