Aj v 60-ke môže byť žena opäť  štíhla a upraviť svoj zdravotný stav k lepšiemu

Ako roky plynuli, hoci som cvičila, moja hmotnosť šla smerom nahor a zdravotné problémy pribúdali. Keď ručička na váhe prekročila číslo 96, tak som si povedala “dosť”.

V tom čase impulz prišiel z FCB, upútalo ma upozornenie na “NUTRIADAPT”. Začala som čítať o tejto spoločnosti a aké služby ponúkajú. Bolo rozhodnuté, napísala som a dohodla prvé stretnutie. Po prvej konzultácii a základnej diagnostike, som dostala návrh jedálničku. Zistili mi intoleranciu na kravské mlieko.

Zmenila som stravovacie návyky. Chudla som postupne a pritom som jedla viac ako predtým. Počas “covidových” obmedzení a obdobia nútenej práce z domu  som začala s rýchlou chôdzou. Dnes pokračujem v cvičení (Pilates, Deepwork, Overball workout).

Vďaka Márii Tkáčikovej a Janke Látkovej sa môj život v súvislosti so stravovaním úplne zmenil. Dnes už viem, že aj v 60-ke môže žena opäť byť štíhla a upraviť svoj zdravotný stav k lepšiemu.

Po roku som dosiahla svoj vytýčený cieľ 80 kg, po 14-ich mesiacoch bolo dole 20 kg ale pokračujem v chudnutí ďalej.

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.