Nový začiatok

Celý môj príbeh sa začína jedným prelomovým dňom. Teraz sa určite pýtate, prečo prelomovým? Vďaka jednej krátkej, no natoľko údernej vete: Pani Čurmová potrebujete schudnúť!!! Zasiahlo ma to natoľko, že som si v hlave prehrávala dokola tie isté otázky: Ako začať? Za kým ísť? Na koho sa obrátiť? Teraz to už nebolo len kvôli štíhlej línií či úzkemu dokonalému zovňajšku. Môj stav bol vskutku alarmujúci. Mnohokrát som sa pokúšala striktne dodržiavať rôzne diéty, kúry, či iné. No nakoniec som to vyhrotila až k tzv. hladovkám, ktoré však bohužiaľ prešli do jo-jo efektu. Vo svojom vnútri som si uvedomovala, že niečo so mnou nie je v poriadku. A po tejto zlomovej vete, ktorá zaznela z úst viacerých mojich lekárov, som sa obrátila na novodobé postupy a hľadala som pomoc cez internet.Už som mala dosť svojich pribúdajúcich kíl a všetkého, čo sa dialo okolo môjho zdravotného stavu. Ešte v ten deň som sústredene, no so slzami v očiach, hľadala pomoc. A napokon, keď už som takmer strácala nádej, pomoc prišla ako jasný blesk z neba.Našla som stránku NUTRIADAPT, ktorá má sídlo aj v Prešove. Ešte v ten večer som vypísala formulár. Po telefonickom dohovore s veľmi príjemnou asistentkou Luckou, sme sa dohodli na prvom konzultačnom termíne.A tak s mojou životnou oporou, manželom, sme sa vybrali k novému lepšiemu začiatku.

pred

po

Lepší život

Ako sme tak sedeli s manželom a dívali sa na základné výsledky analýzy môjho tela, zostali sme obaja veľmi šokovaní. Tým, kam som sa dopracovala. Po prečítaní analýzy, sa všetky moje myšlienky sústredili len na to, že je to celé zle, že týmto smerom sa už nechcem viac uberať!!! Doslova a do písmena!!!

Naučila som sa jesť chutne, bez hladovania a piť dostatočne množstvo vody. Naučila som sa dodržiavať pravidelný účinný režim, ktorý mi predtým chýbal.

Každou návštevou – kontrolou v NUTRIADAPTE pod vedením príjemnej, usmievavej, podporujúcej, chápavej špecialistky Ivanky Drabiščákovej som neverila, nechápala, že sa mi konečne začal plniť môj vytúžený dlhoročný sen. A prebytočné kilá, z mojich 101 kíl, odchádzali a ešte stále odchádzajú každým dňom do zabudnutia. Nakoľko nemôžem cvičiť kvôli zdravotnému stavu, začala som s prechádzkami. Pomohli mi upratať nielen hlavu, ale aj telo. Povedala som si, že všetko sa dá, keď človek chce a ja som veľmi chcela. Nakoľko sa mi zlepšil môj zdravotný stav a to bolo mojím cieľom.

Výsledok: -31,2 kg

Stojí to za to!

Hoci to bola nákladná investícia, vrátila sa mi nevyčísliteľnou hodnotou. Veď predsa som investovala do svojho zdravia tela aj duše. A v takomto životnom štýle zotrvám a budem pokračovať aj naďalej vo svojom živote. Odporúčam to každému, kto si nevie poradiť, určite to STOJÍ ZA TO, veď posúďte sami môj výsledok.

Preto sa chcem veľmi pekne poďakovať tejto ušľachtilej inštitúcii, obetavému personálu a hlavne mojej špecialistke Ivanke Drabiščákovej a nakoniec mojej úžasnej rodine, že ma v tom podporovali, držali so mnou, fandili mi, verili mi, že to zvládnem. A ja som ich a hlavne ani seba nesklamala! Za to Vám všetkým patrí jedno veľké neodmysliteľné ĎAKUJEM.

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.