Volám sa Mária , bývam v Košiciach a mám 79 rokov.

Ešte v mladosti som prekonala viaceré chronické choroby. Beriem aj lieky na posilnenie imunity, a podarilo sa mi pribrať na 103 kg. Prišli zdravotné ťažkosti. Preto som sa rozhodla zmeniť svoj stravovací režim za pomoci špecialistu.Obrátila som sa na ,,Nutriadapt“. Skúsenosť so zmenou stravovania dopadla nad moje očakávania. Za 5 mesiacov som schudla 15 kg.Dostavili sa samé pozitívne výsledky. Ľahšie sa mi dýcha, pohybuje a necítim takú veľkú únavu ako predtým.Upravil sa mi aj krvný obraz, a znížil sa mi tlak, na ktorý sa liečim.Za tieto úspechy sa chcem poďakovať predovšetkým výživovej poradkyne Dominike Lukáčovej za dobré rady a usmernenie pri zmene stravovacích návykov.

Výsledok: -15 kg/5 mesiacov

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.