Niekto si povie…že prečo som ja chcela schudnúť, veď som mala iba 63kg.

Ako sa hovorí, váha nič neznamená, ja som sa vo svojom tele cítila veľmi nekomfortne. Vždy som niečo skúšala, pomohlo mi to tak na rok a potom som zase naspäť nabrala kilogramy. Keďže moja kondícia nie je na dobrej úrovni, obávala som sa ísť cvičiť niekam do telocvične medzi kopec ľudí a následne čo a ako jesť, to som už vôbec nevedela. Ale prišiel jeden deň, kde som spoznala pani, ktorá sa dala na chudnutie cez Svet zdravia- Nutriadapt.Neváhala som a objednala sa na prvú konzultáciu. Pri vstupe ma príjemne privítala asistentka a urobila so mnou vstupné vyšetrenia, kde som ďalej pokračovala na konzultáciu k špecialistke Veronike. Moje nadšenie ešte viac vzrástlo a išla som do toho.

pred

po

Konečne som sa dozvedela čo a kedy jesť.

V programe som mala aj cvičiace videa pre začiatočníkov, takže som mohla postupne zvyšovať svoju kondíciu. Každá kontrola bola super potešením pre mňa, lebo som videla výsledky môjho snaženia.

Veľkou výhodou je, že pred tým ako Vám dajú vzorový jedálniček, je vypracovaný krvný rozbor s posúdením od lekára a na základe výsledkov odporučia jedálniček.

Moja cesta k lepšiemu telu trvala iba 6 mesiacov a to iba vďaka špecialistke Veronike. Ešte raz veľká vďaka a ďakujem.

Výsledok: -9 kg/6 mesiacov

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.