Pomôcť sa dá, ale musíš to chcieť Ty sám!

Kristínka k nám prišla v čase, kedy každé mladé dievča chce vyzerať a cítiť sa skvele. Postupne jej pribúdali kilá, napriek tomu s tým dlho nič nerobila. Snažili sa aj rodičia, no ona bola tá, ktorá musela urobiť prvý krok. Navštívila Nutriadapt v Prešove a po konzultácii a diagnostike sme sa dohodli na ročnom programe. Počas programu sme si prešli Veľkou nocou, Vianocami, ale aj covidovým obdobím. Naučila sa, ako sa má stravovať v škole, ako si pripravovať jedlo a ako čeliť nástrahám v stravovaní, ktoré prinášajú rôzne životné situácie. Po určitom období pridala aj pravidelnú pohybovú aktivitu a výsledok na seba nenechal dlho čakať. V priebehu roka schudla 30 kg.

Ak máte podobný problém ako Kristínka, zmenou stravovania a zmenou životného štýlu, Vám vieme pomôcť k vysnívanej postave aj u nás na pobočke Nutriadapt v Prešove.

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.