Naučila som sa správne kombinovať, vhodné potraviny, schudla som a zlepšil sa mi môj zdravotný stav

Do NUTRIADAPTU som sa prihlásila práve preto, lebo mám kríženú alergiu na rôzne potraviny a zároveň som chcela schudnúť zopár kíl. Chcela som vedieť ako sa mám stravovať, aby som si vyriešila aj estetické aj zdravotné hľadisko.

Po úvodnej konzultácii som si uvedomila, že som na správnom mieste. V Nutriadapte v Prešove mi nutričná terapeutka zhotovila jedálniček, kde zohľadnila aj moje alergie a zdravotný stav. Počas polročného obdobia som sa v Nutriadapte naučila správne nakupovať, vyberať, kombinovať vhodné potraviny tak, aby sa mi upravil zdravotný stav. Bonusom bolo aj to, že sa mi podarilo bez akýchkoľvek diét a obmedzovaní schudnúť 7,5 kg. Túto hmotnosť si naďalej držím a cítim sa dobre.

Ohlasy môjho okolia boli tiež pozitívne. Služby Nutriadaptu v Prešove som odporučila aj svojim kolegyniam a známym.

skúsenosti s nutriadapt zdravý východ p. chomová

pred

skúsenosti s nutriadapt zdravý východ p. chomová pred/po

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.