Do NUTRIADAPTU som sa prihlásil, keď som sa už cítil vo svojom tele zle.

Do NUTRIADAPTU som sa prihlásil, keď som sa už cítil vo svojom tele zle. Zadýchaval som sa pri bežných činnostiach ako je aj viazanie šnúrok na topánkach. Hrával som 1x týždenne tenis, futbal no skôr to bol boj sám so sebou.
To , ako som na tom zle, sa mi potvrdilo už pri prvej návšteve v NUTRIADAPTE v Prešove. Po hodinovej konzultácii som prišiel nato, že to nie sú len moje pocity, ale že je to fakt.
To potvrdilo aj kompletné vyšetrenie krvi, ktoré odhalilo začínajúcu cukrovku, DNU, vyšší cholesterol. V NUTRIADAPTE som dostal aj dobrú správu. Moje problémy sa dajú upraviť zmenou životosprávy. Rozhodol som sa teda absolvovať polročný program, počas ktorého som sa naučil/naučili ma ako sa zdravo stravovať a nemať pocit hladu.
Čas ukázal, že to nie je “ nejaká“ diéta, ale životný štýl, ktorý aj po roku po ukončení programu je mojou súčasťou.
A ten pocit, keď hrám tenis teraz sa nedá opísať. Taktiež som oprášil svoj trekový bicykel a 40 km zvládnem bez problémov.
Čiže… nikdy nie je neskoro začať so zmenou životného štýlu, zmenou stravovania. Dá sa to len treba chcieť.
Veľká vďaka patrí mojej výživovej poradkyni Zuzane Bakaľárovej, bez jej pomoci, motivácii by som to neviem či dal. Ďakujem aj Lucii Štefaňákovej, že ma stále upozorňovala na termíny, „dobre“ vážila…

nutriadapt drahomir grich pred chudnutim

pred

nutriadapt drahomir grich po chudnutí

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.