Milý Zdravý Východ – moja výživová poradkyňa Zuzka Bakaľarová, som naozaj vďačná, že som vás navštívila

Môj Príbeh:

Do programu Sveta zdravia som sa objednala skutočne len zo zvedavosti, nakoľko moja váha nebola vysoká – 58 kg, bola som taká akurát, ale ako zdravotnú sestru ma veľmi zaujímala najmä metabolická diagnostika + vyšetrenie krvi, čo mi neprospieva a ako vlastne funguje môj metabolizmus.Samozrejme, keď som sa do programu prihlásila, tak som si dala záväzok schudnúť aspoň tých 5 kg. Musím podotknúť, že po 4 pôrodoch (posledný v r. 2014) som s tým nemala problém, až kým som v r. 2017 nenastúpila do zamestnania – pracujem ako zdravotná sestra, takže tie nočné smeny si vyžiadali svoje. Vtedy som sa z váhy 54 kg dostala na váhu 58,5 kg. Hore to už nešlo, ale ani dole sa mi to už nedarilo dať a ak, tak len na chvíľu.

Výsledok: -8,6 kg

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.