Zmenila som pohľad na jedlo ako celok – hladovky som vymenila za kvalitné a vyvážené jedlo

Mala som 23, keď som sa rozhodla naučiť sa správne stravovať. Moje stravovacie návyky boli katastrofálne. Celodenné hladovky bolo treba večer bohato zajesť obzvlášť nekvalitnými potravinami. Jedlo bohaté na živiny bolo často nahrádzané sladkosťami a nutrične prázdnymi porciami. Začala mi vadiť aj moja postava, aj keď nemôžem povedať, že som bola obézna. Necítila som sa vo svojom tele dobre a vedela som, že s tým chcem niečo urobiť. Vybehla reklama, registrácia a prišla prvá konzultácia, kde vyskočili nie práve najpriaznivejšie čísla. Moja cesta trvala pol roka, no pri každej kontrole som bola vždy o krok vpred a cítila som zmenu. Oceňujem najmä otvorenú komunikáciu a skvelý pokec, nie len o stravovaní 🙂. Do budúcna viem, že mi táto skúsenosť veľmi pomohla nájsť správny smer stravovania, pri ktorom moje telo nemusí trpieť hladovkami a odopieraním. Zmenilo to môj pohľad na jedlo ako celok. Nemusím sa báť zjesť aj „menej zdravé“ potraviny a obviňovať sa, že som pokazila celý proces chudnutia, pretože všetko sa dá správne vyvážiť a to ma naučili práve v Nutriadapte v Prešove.

pred

po

späť na referencie

Rezervujte si konzultáciu

Vyplňte tento rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí telefonicky a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie. Návšteva trvá 45–60 minút.

POZN.: Pre objednanie musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.