Môj zdravotný stav sa mi výrazne zlepšil

Veľké poďakovanie patrí mojej výživovej poradkyňi p. Spišiakovej a asistentke p. Kosecovej za pozitívnu podporu a ochotu pomôcť, ktoré ma sprevádzali počas mojej premeny. Vďaka ním sa mi podarilo schudnúť 15kg.

Môj zdravotný stav sa mi výrazne zlepšil za čo im patrí veľké ďakujem. Prvé dni boli veľmi náročné a ťažké pretože zmeny pozostávali v jedálničku a v zdravom stravovaní. Zo začiatku sa mi to zdalo nedokázatelne, ale keď sa spätne vrátim k tomu, príde mi to jednoduché. Cítim sa oveľa lepšie. Odporúčam každému, kto chce zmeniť svoj životný štýl a zhodiť nadbytočné kilogramy, pretože Váš cieľ je súčasťou zaručeného úspechu.


Výsledok:

- 15 kg

Pred

Po

Moja Špecialistka

Ing. Veronika Spišiaková

Špecialistka LM

Chcete sa objednať aj Vy?

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút .

POZN.: Pre objednanie sa musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.