Úpravou stravy k odbúraniu zdravotných problémov

Nutriadapt som navštívila nie preto, že som chcela schudnúť, ale preto, že som mala veľa zdravotných problémov

V roku 1999 som podstúpila operáciu čreva a odvtedy som mala stále tráviace problémy – nafukovanie, hnačky, kŕče. Chcela som upraviť svoj zdravotný stav prirodzeným spôsobom – úpravou stravy, preto som hľadala vhodné riešenie. Jedného dňa som našla reklamu na spoločnosť Nutriadapt. Zaujalo ma to, lebo sa tam venujú aj ľuďom, ktorí majú aj tráviace problémy. Dohodla som si termín na pobočke v Prešove. Veľmi príjemne ma privítali a vysvetlili, čo sa dá s mojim problémom robiť. Mojou výživovou poradkyňou sa stala p. Zuzana Bakaľarová. Som jej vďačná za jej prístup, profesionalitu a odbornosť. Už po 2 týždňoch sa môj zdravotný stav začal zlepšovať. Po pol roku nielenže nemám žiadne zdravotné problémy, hnačky prestali úplne, ale aj moja hmotnosť sa mi upravila. Zo 67kg som schudla na 56.4kg. Veľká vďaka p. Bakaľarová.

Výsledok:

- 8,6 kg

Pred

Po

Každému odporúčam Nutriadapt, lebo nielenže si upravíte hmotnosť, ale zbavíte sa aj rôznych zdravotných problémov.

Svetluša Gaborová

Moja Špecialistka

Zuzana Bakaľárová

Špecialistka PO

Chcete sa objednať aj Vy?

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút .

POZN.: Pre objednanie sa musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.