Schudol som viac ako 30 kg

Stačila iba správna motivácia

Ahojte, volám sa Michal a mám 28 rokov. Tak ako každý kto chce schudnúť, tak aj ja som sa pokúšal schudnúť celý svoj život a konečne sa mi to podarilo. Stačilo len nájsť správnu motiváciu. Pre mňa to bola moja priateľka. Začal som chudnúť, lebo sa mi strašne páčila a vedel som, že so svojím vtedajším vzhľadom je veľmi malá šanca na to, aby som sa jej zapáčil. Obrátil som sa teda na Svet zdravia v Prešove a tam sme s mojou výživovou poradkyňou začali môj boj.

Výsledok:

-31,7 kg / 12 mesiacov

Pred

Po

Na moje prekvapenie to šlo od prvých dní dobre

Všetko som mal nastavené na mieru a kilá išli pekne dolu. Už je to rok, čo chodím do Sveta zdravia a moja cesta tu končí. Schudol som vyše 30 kg a som spokojný.

Zhrnutie:

Vek Výška Hmotnosť pred Hmotnosť po Obvod pásu pred Obvod pásu po Za obdobie
28 rokov 192 cm 132,6 kg 100,9 kg 112 cm 94 cm 12 mesiacov

Moja Špecialistka

Bc. Ivana Drabiščáková

Špecialistka PO

Špecialistka na onkologickú výživu

Chcete sa objednať aj Vy?

Objednať sa na základnú diagnostiku organizmu a konzultáciu je jednoduché a môžete tak urobiť práve teraz. Vyplňte jednoduchý kontaktný formulár a naša asistentka s Vami dohodne vhodný termín. Návšteva trvá 45–60 minút .

POZN.: Pre objednanie sa musíte vyplniť svoje telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať a dohodnúť si termín. Vaše telefónne číslo bude použité iba za týmto účelom a nebude poskytnuté žiadnej tretej strane.

Presný termín návštevy s Vami dohodne asistentka poradne, ktorú ste si vybrali, a ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky v najbližšom možnom termíne.